A verseny célja:

Mozgás és versenylehetőséget adni minden érdeklődőnek kultúrált körülmények között. Futunk és kerékpár túrázunk az egészségünkért.

Partnerprogram

Támogatóink:

BARBEN

Ben-Ross

Tiszakeszi Község Önkormányzata


BORSODKOMM KFT

  • Harmónia Food KFT
  • Szildán Kft
  • Adrenalin Kft
  • Ároktő Polgármestere
  • Ároktő Önkormányzata
  • Tiszadorogma Önkormányzata
  • Tiszatarján Önkormányzata
  • Vándor Patika Ároktő
  • Dr. Berkó Gyula orvos
  • Molnár Balázs
  • Dallos Mária
  • Két Torony pizéria
  • PÉK ABC
  • Bogdán Vince
  • Molnár Imre
  • Lórántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola

Sikeresen zárult szeptember 22.én a sportnapunk. Ideális időben, csodálatosan szép versenypályán (ezt az indúlók többen is állítják), szinte minden futószámban megdöntötték a pályarekordot!

5km abszolút:

Helyezés Rajtszám Név Település Nem Kategória Idő Kategória eredmény
1. 121 Telek András Salgótarján férfi 50-60 18:32:03 1.
2. 58 Balogh Máté Tiszakeszi férfi 15-18 21:26:05 1.
3. 52 Rácz Márk Tiszakeszi férfi 6-14 23:49:04 1.
4. 50 Rácz Renátó István Tiszakeszi férfi 6-14 23:58:00 2.
5. 119 Pulisch Károly Tiszakeszi férfi 19-39 26:19:01 1.
6. 122 Jakab Tibor Budapest férfi 50-60 27:14:05 2.
7. 56 Dudás Sándor Tiszakeszi férfi 6-14 27:28:01 3.
8. 127 Nagy Valentin Tiszakeszi férfi 6-14 27:45:00 4.
9. 39 Halona Csilla Miskolc 6-14 27:55:06 1.
10. 45 Hajdúné Pataki Judit Tiszaújváros 19-39 28:30:06 1.
11. 53 Balogh Csaba Silveszter Tiszakeszi férfi 6-14 28:38:03 5.
12. 59 Sepsi Regő Bertalan Tiszakeszi férfi 6-14 29:40:08 6.
13. 51 Rácz István Tiszakeszi férfi 15-18 30:05:08 2.
14. 123 Kánai Csongor Tiszaújváros férfi 4,5 éves 31:13:00 1.
15. 124 Török Zsuzsanna Tiszaújváros 19-39 31:14:09 2.
16. 46 Farkasné Árvai Éva Hejőbába 19-39 31:34:02 3.
17. 47 Virág Gyuláné Hejőbába 40-49 31:34:05 1.
18. 54 Nagyné Fábián Éva Tiszakeszi 19-39 32:11:03 4.
19. 120 Barta Andrea Mezőnagymihály 40-49 32:25:04 2.
20. 48 Halona Istvánné Miskolc 19-39 35:30:06 5.
21. 126 Lakatos Erzsébet Tiszakeszi 6-14 39:59:02 2.
22. 125 Hangácz Julianna Tiszakeszi 6-14 40:00:04 3.


10km abszolút:

Helyezés Rajtszám Név Település Nem Kategória Idő Kategória eredmény
1. 104 Széll Tamás Salgótarján férfi 19-39 33:52:05 1.
2. 107 Kánai Roland Sajóörös férfi 19-39 35:53:09 2.
3. 44 Harsányi Zsolt Nyékládháza férfi 50-60 35:55:03 1.
4. 102 Papp Csilla Mezőkövesd 19-39 36:24:04 1.
5. 105 Puskás Tamás Muhi férfi 19-39 39:46:00 3.
6. 103 Fazekas Sándor Miskolc férfi 40-49 46:04:00 1.
7. 43 Halona István Miskolc férfi 40-49 46:53:00 2.
8. 106 Pisák Attila Tiszaújváros férfi 40-49 51:55:06 3.
9. 99 Pártfai Judit Tiszaújváros 19-39 52:26:00 2.
10. 41 Imre Gyuláné Tiszapalkonya 40-49 59:18:00 1.
11. 42 Györki Erika Mónika Ónod 19-39 59:18:03 3.
12. 100 Zsipiné Lengyel Emese Mezőnagymihály 40-49 1:00:19:00 2.
13. 101 Ficsor Lászlóné Mezőnagymihály 40-49 1:00:33:00 3.


21,5km abszolút:

Helyezés Rajtszám Név Település Nem Kategória Idő Kategória eredmény
1. 34 Harsányi Tamás Nyékládháza férfi 19-39 1:19:08 1.
2. 36 Nagy Róbert Ózd férfi 40-49 1:20:50 1.
3. 83 Gerencsér Balázs Budapest férfi 19-39 1:33:17 2.
4. 80 Budi Tibor Tiszaújváros férfi 19-39 1:36:01 3.
5. 87 Ihász Veronika Ózd 19-39 1:39:10 1
6. 20 Király Csaba Tiszakeszi férfi 19-39 1:41:51 4.
7. 79 Fülöp Roland Nagyhegyes férfi 19:39 1:43:09 5.
8. 21 Orosz Adorján Mezőcsát férfi 19-39 1:44:37 6.
9. 84 Pöstényi László Tiszaújváros férfi 19-39 1:44:41 7.
10. 88 Almási Éva Budapest 19-39 1:46:51 2.
11. 81 Bodolai Béla Tiszaújváros férfi 19-39 1:48:20 8.
12. 85 Molnár Csaba Sajóörös férfi 40-49 1:49:58 2
13. 31 Dr. Kondrák Mihály Mezőcsát férfi 19-39 1:51:22 9.
14. 18 Lukács Gábor Tiszaújváros férfi 40-49 1:52:19 3.
15. 32 Rácz Róbert Sajóörös férfi 40-49 1:52:20 4.
16. 29 Gulyásné Balogh Mária Mezőcsát 19-39 1:53:11 3.
17. 82 Gerencsér Fogarasi Zsuzsa Budapest 19-39 1:56:51 4.
18. 17 Sávolyi Péter Tiszaújváros férfi 40-49 1:59:00 5.
19. 26 Szamay László Tiszaújváros férfi 19-39 2:01:25 10.
20. 37 Kontra Levente Gödöllő férfi 19-39 2:05:29 11.
21. 33 Antal Ferenc Gödöllő férfi 19-39 2:05:59 12.
22. 30 Molnár Zoltán Tiszakeszi férfi 19-39 2:10:20 13.


42,2km abszolút:

Helyezés Rajtszám Név Település Nem Kategória Idő Kategória eredmény
1. 1 Bogár János Encs férfi 40-49 2:41:25 1.
2. 10 Boros Attila Kecskemét férfi 19-39 3:00:40 1.
3. 6 Kovács Attila Tiszapalkonya férfi 40-49 3:06:24 2.
4. 11 Ceglédi Ferenc Hajdúszoboszló férfi 40-49 3:14:21 3.
5. 7 Matók Gyula Ónod férfi 19-39 3:27:43 2.
6. 12 Belus Tamás Nyíregyháza férfi 19-39 3:28:34 3.
7. 60 Frank Tibor Budapest férfi 60+ 3:34:17 1.
8. 2 Sárosi Róbert Tiszakeszi férfi 19-39 3:38:05 4.
9. 13 Lévai László Debrecen férfi 19-39 3:44:10 5.
10. 14 Kertész Tibor Debrecen férfi 40-49 4:02:30 4.
11. 4 Huszti Gábor Debrecen férfi 40-49 4:21:50 5.
12. 5 Ludányi Géza Pusztaszabolcs férfi 19-39 4:26:40 6.


Kerékpártúrázók:


25km:

Egyéniben:

Téglási Szebasztián,Sípos Levente, Király István, Dallos Mária, Baranyiné Dallos Szilvia, Hipságh Istvánné, Magyari József

Család:

Szapu Zsuzsa, Oreskó Gábor

Csoport:

"Ben - Ross" Nagy Györgyné, Kovács Gyuláné, Oláh Marianna, Lovász Bertalanné


47km:

Egyéniben:

Gulyás Ferenc,Burai Géza, Gaál Zsolt, Szerényi István, Szitovszki Csilla, Tóth Tamás (Encs)

Csoport:

"Nyerő Tízes" Koós Lili,Nemes Gréta, Molnár Dániel, Gályász Adrien, Bogdán Szilvia, Sepsi Cintia, Barta Kitti Szabina, Szabrina, Nagy Laura, Dudás László, Törőné Soffer Melinda

Külön kategória:

Legeza György Budapest -kerekesszék


65km:

Egyéniben:

Bak Krisztián, Gyenge Levente, Vanczák Zsolt, Simon Bence, Hatranics Marcell(Tiszakeszi),
Karakas Péter, Rábai Tamás (Miskolc)
, Fogarasi Bálint, Lukács Péter (Tiszaújváros)



1,5km óvodás túra:

Molnár Csongor, Borza Noémi, Muskatal Sára, Kormos Kristóf Gyula, Tóth Médea Erika, Sípos Luca, Gombos Bálint, Sepsi Gábor, Sepsi Roland, Gyenge Csenge, Gál Attila Tamás, Dósa Krisztián, Karakas Károly, Borza Gedra, Borza Hédi, Gombos Bence, Molnár Csenge, Zsípi Fanni -mind Tiszakeszi

Gratulálunk minden indulónak a választott táv sikeres teljesítéséhez, váljon egészségetekre!
A Szervezők.